אודותינו

מודד מוסמך הוא מקצוע עם המון אחריות. מודד מוסמך הוא גם איש מקצוע שלו תזדקקו בכל פרויקט בניה ובמקרים רבים, גם בפרויקטים של שיפוץ ושיקום מבנים. בדיוק מהסיבה הזאת, יצאנו לבדוק עבורכם את השחקנים בשוק המדידות בישראל ומצאנו עבורכם, כרגיל, את הטובים ביותר – היחידה למדידות.

היחידה למדידות היא חברה ותיקה ומקצועית, הפעילה בענף השירותים ההנדסיים מזה שנים רבות ומספקת שירותי מדידה מקצועיים לפרויקטים הגדולים ביותר בישראל, כמו גם לפרויקטים קטנים ופרטיים ברמת הלקוח הפרטי הבודד. בחברת היחידה למדידות תוכלו למצוא צוות של מודדים מוסמכים ומקצועיים, כולם בעלי תואר אקדמי בלימודי גאודזיה (הבסיס המקצועי לעולם המדידות) וכולם רשומים כמודדים מוסמכים במרכז למיפוי ישראל.

החברה מקפידה על הסמכה, רישוי והשכלה מלאים של כל אחד מהמודדים המוסמכים המועסקים מקיימת מדיניות ברורה, לא רק של שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם של שירות אדיב, אישי ומסור, המגלם בתוכו ייעוץ מקצועי על פי הצורך, ליווי של הלקוח בכל מה שגורם לו חוסר ודאות בפרויקט הבנייה ובכל התפקידים שממלא המודד המוסמך במסגרת הפרויקט. תחושת הביטחון שמעניקים לכם המודדים המוסמכים של היחידה למדידות היא ללא ספק אחת הסיבות המרכזיות להמלצה שלנו על החברה, אבל גם בזה זה לא נגמר.

היחידה למדידות מציעה סל של שירותי מדידה בפרויקטים לבניה, מדידות ארנונה, מדידות מגרשים בעסקאות מכר, מדידות שטח וטופוגרפיה בפרויקטי תשתית ומדידות בפרויקטים ממשלתיים וציבוריים מובילים בישראל ובפרויקטים אזוריים ברחבי הארץ. לאורך שנים של ניסיון, רכשה החברה את יכולות המדידה המתקדמות ביותר, הן באמצעות מדידה גאודזית מסורתית והן באמצעות מדידת GPS בסיוע לוויינים. החברה מבצעת מדידות קדם פרויקט, מדידות תוך כדי פרויקט וכמובן גיבוש מפות ושרטוטים לרישום נכסים בטאבו, הכל בחבילת שירות אחת כוללת ללקוח.

כאמור, היחידה למדידות מעניקה גם שירותי מדידה גנריים כדוגמת מדידת דירות לארנונה. החברה מספקת חוות דעת מקצועיות ומשפטיות ויכולה לסייע לכם מאוד בהסדרת חילוקי דעות עם הרשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים, סביב סוגיית הארנונה. היחידה למדידות נהנית ממוניטין רב גם בשוק אנשי המקצוע וגם מול רשויות מקומיות ואפילו בתי משפט, מה שמעניק לכם נקודת פתיחה נהדרת בכל תהליך של התנהלות מול הרשויות.

החברה עומדת בהחלט בטווח המחירים הממוצע בשוק ומקפידה מאוד שלא לפגוע בלקוח עם מחיר גבוה ולא לפגוע בשירות עם מחיר נמוך.

בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותיו של מודד מוסמך בפרויקט בנייה, שיפוצים או לביצוע כל מדידה אחרת לכל מטרה אנו פה לשירותכם.