הכנת תכניות פרצלציה

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

הליך איחוד וחלוקה (פרצלציה) הינו  יישום חדש של תכנית מפורטת או תכנית מתאר מקומית.

התכנית עוסקת באיחוד מגרשים סמוכים וחלוקתם מחדש; זאת בהתאם לתוכנית החדשה, במטרה לאפשר את פיתוחו של השטח וניצולו המקסימלי לטובת בעלי הקרקע ולטובת הציבור.

שלבי הביצוע של תכנית האיחוד והחלוקה (פרצלציה) מבוצעת בדרך כלל בהליך דו שלבי: שלב אחד הוא איחוד החלקות בעוד שהשלב השני הוא חלוקת החלקה שנוצרה לחלקות חדשות. זאת בהתאם לסדר של פעולות לביצוע התהליך לפי הנתונים בשטח ומטרת החלוקה.

עשוי לעניין אתכם: הכנת תשריטים לבית משותף.

ראו גם: מודדים מוסמכים בצפון.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753295

אז מה היה לנו בכתבה:

בחן מדדים
בחן מדדים

היחידה למדידות היא חברה ותיקה ומקצועית, הפעילה בענף השירותים ההנדסיים מזה שנים רבות ומספקת שירותי מדידה מקצועיים לפרויקטים הגדולים ביותר בישראל, כמו גם לפרויקטים קטנים ופרטיים ברמת הלקוח הפרטי הבודד. בחברת היחידה למדידות תוכלו למצוא צוות של מודדים מוסמכים ומקצועיים, כולם בעלי תואר אקדמי בלימודי גאודזיה (הבסיס המקצועי לעולם המדידות) וכולם רשומים כמודדים מוסמכים במרכז למיפוי ישראל.

הכנת תכניות פרצלציה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הכנת תשריטים לבית משותף
הכנת תשריטים לבית משותף

לצורך רישום בית בפנקס הבתים המשותפים, חלה חובת הגשה של תשריט בית משותף. לחברת בחן מודדים ניסיון רב בהכנת תשריטים עבור בתים משותפים מסוגים שונים

חלוקה אנליטית למגרשים

תכניות לצורכי רישום (תצ"ר) וחלוקה אנליטית תכנית לצורכי רישום היא תרגום אנליטי מדויק של נתוני התב"ע 0תכנית בניה עירונית) – כלומר גבולות ומגרשים – והפיכתם

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!